Do domu Vyberať môžete z 96 produktov.

produktov na stránku
96 položiek
 • 20,00 € Výroba na objednávku do mesiaca

  Jesenný handmade veniec z gaštanov - vynikajúca dekorácia do Vášho domova. Vzhladom na svoju váhu je určený na položení na stôl, či komodu. Doprostred môžete umístit sviečku dle Vašich predstav. Veniec je na objednávku. Dodacia doba je približne 14 dní v závislosti od množstva zákaziek na mieru.

  20,00 €
  Výroba na objednávku do mesiaca
 • 17,90 € Vypredané

  Prechádzke jesenným parkom a detské brouzdaní v spadnutom listí mi vnuklo myšlienku na tento veniec, ktorý je v čisto prírodných farbách, tak jak je príroda stvorila.

  17,90 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 3,30 € Skladom

  Závesné dekorácie vytvárajú jedinečnú atmosféru v našich domovoch a je už len na vás, či jej zavesíte do okna na dvere alebo na drevený trám. So srdiečkami nemusíte zdobiť len svoj domov, ale môžete ich priviazať ku stužke na darček a potešiť tak obdarovanú osobu hneď dvakrát. Plechové srdiečko sa bude dobre vynímať i na vianočnom stromčeku.

  3,30 €
  Skladom
 • 16,15 € Vypredané

  Shabby chic závesný svietnik na čajovú sviečku zútulní Váš domov. Po zapálení sviečky akoby mávnutím čarovného prútika sa aj všedný deň zmení na výnimočný.

  16,15 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 11,45 € Skladom

  Urobte si v tejto uponáhľanej dobe chvíľku čas, uvarte si dobrú kávu alebo čaj, posaďte sa, zapáľte si sviečku a vráťte sa o pár rokov späť, keď ľudia ešte mali čas. Tento krásny sklenený svietnik so srdiečkami Vám pomôže navodiť tú správnu pokojnú atmosféru či už u Vás doma, alebo v kancelárii.   Na obrázku svietnik vpravo.

  11,45 €
  Skladom
 • 3,30 € Skladom

  Závesné dekorácie vytvárajú jedinečnú atmosféru v našich domovoch a je už len na vás, či jej zavesíte do okna na dvere alebo na drevený trám. So srdiečkami nemusíte zdobiť len svoj domov, ale môžete ich priviazať ku stužke na darček a potešiť tak obdarovanú osobu hneď dvakrát. Plechové srdiečko sa bude dobre vynímať i na vianočnom stromčeku.

  3,30 €
  Skladom
 • 50,00 € Skladom

  Krásny kovový lampáš v štýle schabby chic Vám spríjemní večery ako na terase, tak i v obývacej izbe. Lampáš môžete vyplniť napríklad umelými kvety, vďaka čomu získate netradičnú dekoráciu. Samozrejme ho môžete použiť ako klasický svietnik, keď svetla sviečok rozohrajú hru svetiel a tieňov prechádzajúcich jemne zdobenou strieškou lampáša.    Na obrázku...

  50,00 €
  Skladom
 • 19,75 € Skladom

  Vianočný svietnik na čajovú sviečku v tvare hviezdy príjemne zútulní Váš domov a navodí tú správnu adventnú atmosféru.  Svietnik je z masívneho dreva, vydlabaná miska je natretá striebornou farbou a vyplnená vianočnými guľami. Sklenený kalíšok na čajovú sviečku je na kovovom podstavci striebornej farby. Prosím do objednávky napíštu farbu, akú si želáte. 

  19,75 €
  Skladom
 • 150,00 € Skladom

  Pustite si do domu kúsok nespútanej prírody a nechajte svoje steny obrásť machom. Tento unikátny obraz je tvorený živým machom, ktorý je ale konzervovaný a vydrží tak 5 - 10 rokov bez ďalšej starostlivosti. Ďalej je doplnený Amaranthom, ktorý je tiež stabilizovaný. Tento obraz bol vyrobený na zákazku. Doba dodania je do mesiaca.

  150,00 €
  Skladom
 • 28,00 € Vypredané
  1 Review(s)

  Krásny set matných sklenených svietnikov na čajovú sviečku, ktoré majú tvar pohárov na víno sa budú skvele vynímať na Vašom slávnostne prestretom stole. Tieto luxusné svietniky sa krásne uplatní i ako dekorácia na poličke, či skrinke. Kalichy pohárikov sú s mramorovým zdobením. Uvedená cena je bez dekoračného etažéru a vianočných gulí.

  28,00 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 17,50 € Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.

  Táto drobná bytová dekorácia vnesie do Vášho domu závan romantiky. Aranžmánik sa bude skvelo vynímať v každom interiéry, či to bude komoda vo Vašej obývacej izbe, polička v kancelárii alebo stôl Vašich hostí v hoteli, reštaurácii alebo kaviarni. Aranžmán už má svojho majiteľa. V prípade záujmu rada vyrobím podobný. 

  17,50 €
  Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.
 • 17,75 € Skladom

  Vianočný svietnik na čajovú sviečku v tvare hviezdy príjemne zútulní Váš domov a navodí tú správnu adventnú atmosféru. Do plytkej misky môžete dať vianočné gule, šišky, vonnú potpourri ... to už záleží na Vašej fantázii.    Na obrázku vpravo.

  17,75 €
  Skladom
 • 13,50 € Skladom

  Krásný závesný stromček navodí tú správnú vianočnú atmosféru u Vás doma. Po zazvonení drobných rolničiek možno príde aj Ježiško. Stromček je posypaný jemnými trblietky a každá časť stromčeka je voľná, takže krásne cinká celý stromček.

  13,50 €
  Skladom
 • 65,00 € Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.

  Veniec je tvorený približne 350 ks rôzne veľkých trblietavých, lesklých a matných ozdôb striebornej a zelenej farby. Dá sa použiť ako dekorácia na dvere, alebo stôl.   Aranžmán sa vyrába na objednávku. Výroba trvá približne 2 týždne. Veniec je dostupný len v predvianočnom období. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

  65,00 €
  Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.
 • 23,00 € Skladom

  Moderný vianočný stromček je tvorený červeným trblietavým obilím, hviezdičkami z brezovej kôry a vianočnými guľami bielej a červenej farby je skvelou voľbou ako dekorácia pre Váš domov, kanceláriu alebo obchodné priestory.

  23,00 €
  Skladom
 • 15,50 € Skladom

  Adventný veniec na čajové sviečky je tou pravou dekoráciou pre váš vianočný domov. Červený drôtený veniec je doplnený mašlami z bielého kokosového vlákna, zlatými hviezdami, prírodnými plody a červenými ozdobami.

  15,50 €
  Skladom
 • 13,90 € Skladom

  Adventný veniec s látkovými kvetmi orchideí fialovo bielej farby, fialovými a striebornými trblietavými ozdobami pre Váš vianočný domov.  SVIEČKY NIE SÚ SÚČASŤOU VENCA.

  13,90 €
  Skladom
 • 15,50 € Skladom

  Handmade adventný svietnik vo striebornej vianočnej plechovej nádobe so štyrmi sviečkami. Dekorácia je doplnená látkovými kvetmi orchideí, lesklými a trblietavými ozdobami fialovej a striebornej farby.

  15,50 €
  Skladom
 • 5,00 € Skladom

  Adventný svietnik v bielom hrnčeku so striebornou sviečkou, umelými plátky hrušek, ktoré vizerajú ako práve zasnežené, burskými orišky, lesklými a trblietavými ozdobami striebornej farby.    Vianočný darček, kde na úško hrnčeka môžete priviazať želanie pre obdarovanú osobu. Vhodné použiť aj na dekoráciu slávnostnej tabule, kde každému zostane hrnček ako...

  5,00 €
  Skladom
 • 10,10 € Skladom

  Vianočný svietnik v modernej farebnej kombinácii. Základ tvorí tmavošedý tanier a veľká sviečka smotanovej farby. Veľké umelé strieborné trblietavé listy dopĺňajú látkové kvety orchideí smotanovej farby, skeletové listy a drobné korálky. Po vypálení sviečky môžete jednoducho dokúpiť novú, vďaka čomu Vám svietnik vydrží veľmi dlhú dobu.

  10,10 €
  Skladom
 • 14,90 € Vypredané

  Jemná dekorácia vo veselých farbách Vám rozžiari každý interiér. Stabilizované ruže maslovej farby sú zasadené do plechového kýblika. Ružičky sú doplnené islandským konzervovaným machom hráškovo zelenej farby a ružovými plody.  Na želanie rada vyrobím v ľubovolnej farebnej kombinácii.  

  14,90 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 9,00 € Skladom

  Drobná dekorácia v jemných pastelových farbách sa bude skvelo vynímať na každom stole alebo komode. 

  9,00 €
  Skladom
 • 65,00 € Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.

  Luxusný adventný veniec na dvere je tvorený 352 ks rôzne veľkých trblietavých, lesklých a matných ozdôb striebornej a modrej farby.  Aranžmán sa vyrába na objednávku. Výroba trvá približne 2 týždne. Veniec je dostupný len v predvianočnom období. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

  65,00 €
  Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.
 • 5,00 € Vypredané

  Drobná velikonoční dekorace, jejíž základ tvoří oranžová látková růže a zeleně barvená umělá vajíčka. Aranžmán je doplněn lýkovými mašlemi, jemně žlutými peříčky, jasně zalenými klasy trávy a oranžovými lístky.

  5,00 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 5,60 € Vypredané

  Základ aranžmánu tvoří barvená kůra, na které jsou zelené látkové růže, skořápky vajíček, světle žlutá peříčka, plátky lufy, česnek a kokosové vlákno.

  5,60 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 5,40 € Skladom

  Moderná vázička vhodná pre živé, či umelé kvety. Vhodná i pre vonné zmesy.

  5,40 €
  Skladom
 • 2,50 € Skladom

  Keramický svietník na čajovú sviečku. 

  2,50 €
  Skladom
 • 2,50 € Skladom

  Sklenený svietník na čajovú sviečku. 

  2,50 €
  Skladom
 • 12,90 € Vypredané

  Adventný svietnik vo vianočnej plechovej nádobe striebornej farby so štyrmi zelenkavými sviečkami a trblietavými, lesklými a matnými striebornými ozdobami doplnené plody scabiosy do Vášho domova.   Táto dekorácia je již vypredaná, obrázok je tu pre vašu inšpiráciu. V prípade záujmu nás kontaktujte v závislosti od dostupnosti materiálu vám vyrobíme rovnaký...

  12,90 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 9,90 € Vypredané

  Lucerna vhodná na zavesenie aj položenie s otváracími dvierkami.

  9,90 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 11,50 € Vypredané

  Krásny romantický lampas skvele doplní a zútulní váš domov. Svetlo sviečky navodí tú správnu atmosféru pre relax a oddych v dnešnej uponáhľanej dobe. 

  11,50 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 2,70 € Vypredané

  Vianoční svietnik - väčší. Svietnik je určený na čajovú sviečku.

  2,70 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 10,00 € Výroba na objdenávku do mesiaca

  Máte malý byt a již nemáte dostatek místa pro další dekorace? Nevadí, využijte i stěny. Obraz ze živých rostlin, které jsou speciálním způsobem upraveny tak, aby bez zvláštní péče vydržely minimálně 2 roky Vám přinese kus přírody. Tyto živé obrazy jsou vhodné i pro lidi, kteří jsou často na cestách a běžné pokojové rostliny jim doma nevydrží. Obraz lze...

  10,00 €
  Výroba na objdenávku do mesiaca
 • 15,50 € Vypredané

  Adventný svietnik v zelenej plechovej nádobe s trblietavými vianočnými ozdobami, bielymi sviečkami, zelenou organzovou stuhou a hvezdičkami z brezovej kôry.  

  15,50 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 17,90 € Vypredané

  Krásny, moderný jedno poschodový etažér sa hodí nielen do moderných interiérov, ale zaiste si nájde aj svoje miesto v tradičnejších domovoch. Pod pokrievku sa schovávajú vianočné gule tyrkysovej a striebornej farby. Na želanie rada vyrobím v ľubovoľnej farebnej kombinácii.

  17,90 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 8,00 € Vypredané

  Jesenná handmade dekorácia je tvorená vedierkom tmavohnedej farby, umelými tekvicami, prírodnými makovicami a gaštanmi. Všetko je doplnené lykom, klasmi, farbenými kúskami lufy a vyrezávanými listami z kôry brezy.

  8,00 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
96 položiek