Pre nevestu

Pre nevestu Vyberať môžete z 18 produktov.

Milé nevesty, pripravujete sa na svoj veľký slávnostný svadobný deň? V tom prípade práve svadobné kytice zo stabilizovaných kvetov sú pre vás tie pravé. Nemusíte sa báť, že na konci dňa budú zvädnuté, že vám nevydržia a že pre ne budete musieť mať pripravenú vázu s vodou. Nič také, svadobná kytica zo stabilizovaných kvetov vám vydrží veľmi dlho ...

Milé nevesty, pripravujete sa na svoj veľký slávnostný svadobný deň? V tom prípade práve svadobné kytice zo stabilizovaných kvetov sú pre vás tie pravé. Nemusíte sa báť, že na konci dňa budú zvädnuté, že vám nevydržia a že pre ne budete musieť mať pripravenú vázu s vodou. Nič také, svadobná kytica zo stabilizovaných kvetov vám vydrží veľmi dlho a vždy vám bude pripomínať ten krásny jedinečný deň vášho života. Na želanie je možné kyticu zhotoviť v ľubovoľnom farebnom prevedení, prípadne úplne podľa vašich predstáv. V prípade akýchkoľvek dotazov nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať. Sme tu pre vás.

Čítať ďalej
18 položiek
 • 95,00 € Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.

  Prekrásna svadobná kytica v jemných pastelových farbách, ktorá vám milé nevesty nezvädne, ale vydrží až 5 rokov. Kyticu môžete použiť ako krásnú dekoráciu do Vášho domu a pripomínať si tak jedinečný deň svojho života každý deň.

  95,00 €
  Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.
 • 99,00 € Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.

  Prekrásna svadobná kytica bola vyrobená na objednávku veľmi milé neveste Matke. Kytička bola vytvorená v štýle "v jednoduchosti je krása" a tvorí ju 11 modrých stabilizovaných ruží a zelené listy. Stonky ruží sú zviazané bielou atlasovou stužkou.

  99,00 €
  Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.
 • 79,00 € Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca

  Milé nevesty, doprajte si ten luxus - mať romantickú svadobnú kyticu zo živých kvetov, ktorá Vám však vydrží dlhšie, než len vo svadobný deň, dokonca oveľa dlhšie ako jeden týždeň. Vydrží Vám až 5 rokov a to bez akejkoľvek špeciálnej starostlivosti. Kytice sú zo živých kvetov, ktoré si vďaka špeciálnej technológii zachovávajú svoju čerstvosť. 

  79,00 €
  Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca
 • 4,00 € Skladom

  Toto pierko pre ženicha bolo vyrobené na zákazku.  Svadobné pierko tvorí malá stabilizovaná ruža, plody a štrasové kamienky. Prichytenie je dlhým špendlíkom. Na želanie rada vyrobím v ľubovoľných farebných kombináciách. Vďaka stabilizácii kvetov sú dostupné aj netradičné farby, ktoré u živých kvetov nie sú možné, ako napr. modrá, čokoládová, zelená a pre...

  4,00 €
  Skladom
 • 75,00 € Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.

  Táto nežná svadobná kytica je ladená do smotanovej a ružovej farby a tvorí ju 3 väčšie ruže 16 malých ružičiek a veľa kvietkov hortenzií. Kytica je doplnená smotanovou organzou a stonka je omotaná smotanovou atlasovou stužkou. Základ kytice tvorí klasický držiak na svadobné kytice, takže sa pohodlne drží v ruke.

  75,00 €
  Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.
 • 85,00 € Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.

  Milé nevesty, doprajte si ten luxus - mať svadobnú kyticu zo živých ruží, ktorá Vám však vydrží dlhšie, než len vo svadobný deň, dokonca oveľa dlhšie ako jeden týždeň. Vydrží vám až 5 rokov a to bez akejkoľvek špeciálnej starostlivosti. Kytice sú totiž zo stabilizovaných kvetov, ktoré vďaka špeciálnej technológii si zachovávajú svoju čerstvosť až...

  85,00 €
  Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.
 • 99,00 € Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.

  Milé nevesty, doprajte si ten luxus - mať svadobnú kyticu zo živých ruží, ktorá Vám však vydrží dlhšie, než len vo stabení deň, dokonca oveľa dlhšie ako jeden týždeň. Vydrží vám až 5 rokov a to bez akejkoľvek špeciálne starostlivosti. Kytice sú totiž zo stabilizovaných kvetov, ktoré vďaka špeciálnej technológii si zachovávajú svoju čerstvosť až...

  99,00 €
  Vyrábame na želanie. Termín dodania do mesiaca.
 • 65,00 € Na objednávku do mesiaca

  Svatební kytice ze stabilizovaných růží, která Vám díky speciální technologii impregnace vydrží minimálně po dobu 2 let. Kytice je tvořena 7 růžemi rudé barvy, bílými kvítky hortenzie a listy phoenixu. Na přání ráda vytvořím v libovolné barevné kombinaci.

  65,00 €
  Na objednávku do mesiaca
 • 59,00 € Vypredané
  1 Review(s)

  Milé nevesty, doprajte si ten luxus - mať romantickú svadobnú kyticu zo živých kvetov, ktorá Vám však vydrží dlhšie, než len vo svadobný deň, dokonca oveľa dlhšie ako jeden týždeň. Vydrží Vám až 5 rokov a to bez akejkoľvek špeciálnej starostlivosti. Kytice sú zo živých kvetov, ktoré si vďaka špeciálnej technológii zachovávajú svoju čerstvosť. 

  59,00 €
  Kúpiť Viac
  Vypredané
 • 7,00 € Skladom

  Táto vecička bola vyrobená na zákazku.    Netradičné svadobné pierko tvorí stabilizovaná ruža a organza. Prichytenie je dlhým špendlíkom.   Na želanie rada vyrobím v ľubovoľných farebných kombináciách. Vďaka stabilizácii kvetov sú dostupné aj netradičné farby, ktoré u živých kvetov nie sú možné, ako napr. modrá, čokoládová, zelená a pre moderné nevesty aj...

  7,00 €
  Skladom
 • 70,00 € Skladom

  Trvanlivá svatební kytička je vytvořená kombinací velkých, malých živých impregnovaných růžiček, takže Vám bude dělat radost hodně dloho. Růžičky jsou doplněny kvítky hortenzie a waxem. Základ kytice tvoří klasický aranžérský držák na květiny, takže se velmi dobře drží v ruce.  Na přání vyrobím v libovolné barevné kombinaci.

  70,00 €
  Skladom
 • 40,00 € Skladom

  Kytička je vytvořená z živých stabilizovaných růžiček, takže vydrží minimálně 2 roky. Délka kornoutu je cca 30 cm a květiny v něm zabírají přibližně jednu třetinu. Na přání vyrobím v libovolné barevné kombinaci.

  40,00 €
  Skladom
 • 75,00 € Skladom

  Svatební kytice ze stabilizovaných růží, která Vám díky speciální technologii impregnace vydrží minimálně po dobu 2 let. Kytice je tvořena 25 růžemi smetanové a růžové barvy, kvítky hortenzie. Doplněna je organzou, korálky, skeletovými listy. Převis je tvořen zeleným a stříbrným drátem. Na přání vyrobím v libovolné barevné kombinaci.

  75,00 €
  Skladom
 • 60,00 € Skladom

  Svatební kytice ze živých růží, která Vám však hned neuvadne, ale díky speciální technologii impregnace vydrží minimálně po dobu 2 let. Kytička je tvořena 17 růžičkami, doplněna zelenou organzou a bílým peřím. Základ kytice tvoří klasický aranžérský držák na květiny, takže se velmi dobře drží v ruce. Držák je obalen bílou organzou. Na přání lze vytvořit v...

  60,00 €
  Skladom
 • 53,00 € Skladom

  Svatební kytice ze živých růží, která Vám však hned neuvadne, ale díky speciální technologii impregnace vydrží minimálně po dobu 2 let. Kytice je tvořena růžemi, fíkusovými listy a trávou bergrass. Doplněna je bílou organzou a korálky růžové a perleťové barvy. Na přání vyrobím v libovolné barevné kombinaci.

  53,00 €
  Skladom
 • 135,00 € Skladom

  Kytička z trvanlivých stabilizovaných růží, 2 kytičky pro maminky a pírko pro ženicha. Vše je laděné do světlerůžové a smetanové barvy. Díky speciální technologii impregnace vydrží kytičky minimálně po dobu 2 let.   Na přání vyrobím v libovolné barevné kombinaci.

  135,00 €
  Skladom
 • 65,00 € Skladom

  Svatební kytice ze stabilizovaných růží, která Vám díky speciální technologii impregnace vydrží minimálně po dobu 2 let. Kytice je tvořena 7 růžemi rudé barvy a listy phoenixu. Na přání ráda vytvořím v libovolné barevné kombinaci.

  65,00 €
  Skladom
 • 145,00 € Skladom

  Luxusná svadobná kytica zo stabilizovaných kvetov vám, milé nevesty, neuvädne. Jedná sa o jedinečnú technológiu, ktorá živým kvetom prepožičiava dlhovekosť a vďaka ktorej vám kytice vydrží minimálne 5 rokov. Bude tak aj krásnou dekoráciou pre váš domov a pripomínať vám tak krásny deň vášho života.

  145,00 €
  Skladom
18 položiek